Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Nowa strona internetowa Uniwersytetu Pedagogiczneg
Absolwenci

Badanie losów zawodowych absolwentów Uniwersytetu Pedagogicznego


Studencie, Absolwencie – jakie będą Twoje losy zawodowe?


Podziel się informacją!

Bądź z nami w kontakcie!

Weź udział w badaniu!


Wypełnij ankietę i pomóż zebrać istotne informacje, które w przyszłości pozwolą dostosować kierunki studiów oraz programy kształcenia do potrzeb rynku pracy!


W październiku 2011 r. weszła w życie znowelizowana ustawa Prawo o szkolnictwie wyższym, wprowadzająca obowiązek monitorowania losów zawodowych absolwentów uczelni wyższych.

Na Uniwersytecie Pedagogicznym obowiązek ten realizowany jest przez Biuro Promocji i Karier. Badanie obejmuje każdy rocznik absolwentów opuszczających mury Uczelni, poczynając od 2010 r. Badanie rocznika 2010 (absolwenci roku 2009/2010) miało charakter pilotażowy. Sytuacja zawodowa badana jest po roku, trzech latach oraz pięciu latach od obrony pracy dyplomowej.

Badania dostarczają użytecznej wiedzy władzom Uczelni, kandydatom na studia, studentom, absolwentom oraz pracodawcom.

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu!


Deklaracja dotycząca udziału w badaniach losów absolwentów
Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
Koncert Doroty Miśkiewicz i zespołu Kwadrofonik

Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na koncert „Lutosławski. Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci” w wykonaniu Doroty Miśkiewicz i zespołu Kwadrofonik, który odbędzie się 28 września 2014 r. (niedziela) o godz. 16.00 w sali teatralnej NCK.

Nowe oblicze Doroty Miśkiewicz, zespołu Kwadrofonik i wielkiego mistrza polskiej kompozycji Witolda Lutosławskiego – płyta dla dzieci – starszych, młodszych i tych całkiem dużych. Zespół Kwadrofonik i Dorota Miśkiewicz proponują nowe i niezwykle barwnie opracowane piosenki, które choć powstały ponad sześćdziesiąt lat temu – są ponadczasowe.
Setna rocznica urodzin polskiego kompozytora stała się pretekstem do spotkania jednej z najciekawszych polskich wokalistek jazzowych i niezwykłego kwartetu, znanego z twórczych opracowań muzyki tradycyjnej. Dorota Miśkiewicz i Kwadrofonik wzięli na warsztat piosenki dla dzieci Witolda Lutosławskiego pisane do znanych wszystkim dzieciom tekstów Juliana Tuwima.

Bilety można rezerwować telefonicznie: 12 644 02 66 wew. 55 lub drogą mailową: rezerwacja@nck.krakow.pl
Na hasło UP bilety w cenie 20 zł!


Balet „Romeo i Julia”

Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na balet „Romeo i Julia”, który odbędzie się 5 października 2014 r. (niedziela) o godz. 17.00 w sali teatralnej NCK.

Po raz pierwszy w Polsce Royal Russian Ballet w najpiękniejszej historii o potędze prawdziwej miłości! Balet „Romeo i Julia” Siergieja Prokofiewa, którego premiera odbyła się w 1936 roku, uchodzi za jedno z arcydzieł gatunku i traktowany jest na równi z najsłynniejszymi baletami klasycznymi XIX wieku. Muzykę do swojego dzieła Prokofiew ukończył w ciągu jednego lata! Tchnął nowe życie w doskonale znaną wszystkim opowieść o zwaśnionych rodach i miłości prowadzącej zakochanych nad grób. Balet szybko podbił serca publiczności, wchodząc na stałe do historii baletu i na afisze wszystkich znaczących scen świata.

Bilety można rezerwować telefonicznie: 12 644 02 66 wew. 55 lub drogą mailową: rezerwacja@nck.krakow.pl
Na hasło UP bilety w cenie 120 zł!


Rekrutacja na Studium Dziennikarskie

Informujemy o
rekrutacji na dwusemestralne Studium Dziennikarskie Uniwersytetu Pedagogicznego w roku akademickim 2014/2015. Rozpoczęcie nauki: 7 października 2014 r. Zapisy – do wyczerpania limitu miejsc – w sekretariacie Studium, ul. Podchorążych 2, p. 466, tel. 12 662 61 47, w godzinach dyżurów: wtorki 15.30–19.00. Więcej

Warsztaty Media w realizacji celów życiowych

Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na warsztaty Media w realizacji celów życiowych, które odbędą się w ECKUM przy ul. Jęczmiennej 9. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z szeroko pojętymi zagadnieniami związanymi z autoprezentacją, m.in.: podstawowymi zasadami fotografii dedykowanej, etapami tworzenia filmu prezentacyjnego. Kurs obejmuje 30 godzin, a jego koszt wynosi 360 zł. Szczegółowy harmonogram zajęć oraz termin kursu będzie dostępny na stronie: www.eckum.up.krakow.pl


Film o Uniwersytecie Pedagogicznym

Informujemy, że na uczelnianym kanale YouTube został zamieszczony film Time-Lapse o Uniwersytecie Pedagogicznym. Zapraszamy do oglądania!

Stypendia dla absolwentów

Małopolska Fundacja Stypendialna Sapere Auso zaprasza absolwentów Uniwersytetu Pedagogicznego do składania wniosków o dotacje z funduszu stypendialnego. Stypendium można otrzymać za:
• szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe,
• najlepszą pracę magisterską z dziedziny przedsiębiorczości, innowacji i rozwoju regionalnego,
• najlepszą pracę magisterską z dziedziny ekologii i ochrony środowiska,
• najlepszą pracę dyplomową z zakresu budownictwa i architektury.

Więcej

Archiwum

Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Archiwum Społeczne Uniwersytetu Pedagogicznego
Projekty EFS
Konkursy
Przewody doktorskie
Wirtualna Uczelnia
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©