Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Nowa strona internetowa Uniwersytetu Pedagogiczneg
Kultura i sport

Nauka tenisa ziemnego dla dzieci

Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia z tenisa ziemnego dla dzieci w wieku 5-13 lat. Zajęcia prowadzone będą przez instruktora CSiR UP.

Zapisy od 17 marca 2015 r. osobiście w sekretariacie CSiR ul. Ingardena 4 pok. 11 lub telefonicznie 12 662 66 48 w godz. 8.00-14.00.

Zapraszamy!Półkolonia oraz zimowisko z Centrum Sportu i Rekreacji

Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza do zapoznania się z ofertą półkolonii oraz zimowiska przygotowaną na okres ferii. Wszystkie szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej CSiR oraz poniższych plakatach. Zapisy osobiście w sekretariacie CSiR lub telefonicznie: 12 662 66 48. Zapraszamy.

Półkolonia zimowa: 16-20 lutego 2015 r.
Zimowisko w Mszanie Dolnej: 23 lutego - 1 marca 2015 r.Bal karnawałowy dla dzieci

Ośrodek Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych zaprasza dzieci w wieku 3-9 lat na Karnawałowy Bal Przebierańców, który odbędzie się 24 stycznia 2015 r. (sobota) przy ul. Jęczmiennej 9 w Krakowie. Start o godz. 15.00. W programie m.in.: tańce, zabawy, konkursy z nagrodami, warsztaty tworzenia masek karnawałowych, wybór najpiękniejszego przebrania oraz wiele innych atrakcji.

Zgłoszenia na bal przyjmowane będą do 20 stycznia 2015 r. pod numerem telefonu: 12 662 79 33 lub mailowo: oies@up.krakow.pl

Koszt udziału 30 zł/dziecko. Więcej informacji: www.oies.up.krakow.plKarnety na pływalnię dla pracowników UP

Dyrekcja Centrum Sportu i Rekreacji uprzejmie informuje, że karnety wstępu uprawniające do korzystania z pływalni dla pracowników naszej Uczelni na semestr letni, tj. 1 lutego 2015 r. – 19 lipca 2015 r. będą sprzedawane w recepcji krytej pływalni przy ul. Ingardena 4 w dniach 12–23 stycznia 2015 r. Po tym okresie rozpocznie się wolna sprzedaż.

Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej pod nr tel. 12 662 66 51, 12 662 65 93

Karnety można zakupić codziennie w godzinach pracy krytej pływalni tj. 6.30–22.00
SzczegółyKampania „Rasizm. Walczę nie milczę”

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza do zapoznania się z kampanią „Rasizm. Walczę nie milczę”, która jest prowadzona w ramach projektu „Imigranci wobec przestępstw z nienawiści – czyli jak skutecznie dochodzić swoich praw”.

Kampanii została poświęcona strona internetowa.Film o Uniwersytecie Pedagogicznym

Informujemy, że na uczelnianym kanale YouTube został zamieszczony film Time-Lapse o Uniwersytecie Pedagogicznym. Zapraszamy do oglądania!Wkręć się w studiowanie odc. „Centrum Sportu i Rekreacji”

Radio „Spektrum” zaprasza do obejrzenia kolejnego odcinka programu „Wkręć się w studiowanie”. Film dotyczy Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Pedagogicznego. Zachęcamy do obejrzenia programu!„Wkręć się w studiowanie”, odc. Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego

Chcesz wiedzieć jak zapisać się do Biblioteki Głównej? Z jakich zbiorów możesz skorzystać i jak zaliczyć szkolenie biblioteczne? Obejrzyj nowy odcinek programu Radia „Spektrum” i wkręć się w studiowanie!


Treningi Akademickiego Związku Sportowego

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza wszystkich studentów i pracowników UP na treningi sekcji sportowych. Do sekcji można zapisać się podczas treningu. W szczególności zapraszamy studentów pierwszego roku! Co? gdzie? i kiedy? można znaleźć na stronie internetowej: www.azs.up.krakow.plSerwis dotyczący designu i wzornictwa

Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza do odwiedzenia serwisu tematycznego dotyczącego designu i wzornictwa.

Wortal związany jest z tym, co powstaje na Wydziale Sztuki w ramach kierunku studiów wzornictwo. Prezentować ma projekty studentów, oraz wszystko to, co jest efektem pracy studentów i pedagogów.

Strona powstała w ramach projektu „Wzornictwo Innowacja Społeczeństwo" i jest współfinansowana w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wortal dostępny jest pod adresem: www.design.up.krakow.pl
Archiwum informacji

Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Archiwum Społeczne Uniwersytetu Pedagogicznego
Projekty EFS
Konkursy
Przewody doktorskie
Wirtualna Uczelnia
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©